Fundusze: ETF, Portfelowe, Indeksowe

Home / Aktualności - Polska / Beta Securities Poland i AgioFunds TFI nagrodzeni przez GPW w Warszawie

Informacje o ETF

Fundusze ETF na GPW w Warszawie

Fundusze indeksowe

Beta Securities Poland i AgioFunds TFI nagrodzeni przez GPW w Warszawie

Liderzy rynku kapitałowego zostali tradycyjnie nagrodzeni przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie za najlepsze wyniki i wspieranie rozwoju polskiego rynku kapitałowego. Podsumowanie Roku Giełdowego 2018 odbyło się podczas uroczystej Gali w siedzibie GPW.

W Gali udział wzięli przedstawiciele najważniejszych instytucji rynku kapitałowego, w tym emitentów, domów maklerskich, banków, firm inwestycyjnych oraz organizacji i stowarzyszeń branżowych.

- Rok 2018 był rokiem pełnym wyzwań oraz ciężkiej pracy nad rynkiem kapitałowym w wersji 4.0. Przed nami uruchomienie kluczowych inicjatyw strategicznych: Private Market, Pożyczki Papierów Wartościowych czy GPW Growth, których realizacja będzie impulsem dla rozwoju warszawskiego parkietu i całego rynku kapitałowego. Liderzy nagrodzeni podczas Gali Podsumowanie Roku Giełdowego 2018 pokazali, że nasze plany i marzenia opieramy na solidnych fundamentach – mówi Marek Dietl, Prezes Zarządu GPW.

Nagrody przyznano w kategoriach:

  • Nagrody GPW na Głównym Rynku akcji
  • Nagrody GPW na NewConnect
  • Nagrody GPW na Catalyst
  • Nagrody GPW na rynku instrumentów pochodnych
  • Nagrody GPW dla dystrybutorów informacji
  • Broker Roku 2018
  • Nagrody Bond Spot
  • GPW Benchmark

Wśród nagrodzonych w pierwszej z ww. kategorii znalazły się Beta Securities Poland i AgioFunds TFI, które otrzymały nagrodę za utworzenie pierwszego funduszu ETF na bazie prawa polskiego.

Organizatorem Gali Podsumowanie Roku Giełdowego 2018 była Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Partnerami wydarzenia byli: KDPW, KDPW_CCP, BondSpot oraz GPW Benchmark.

Szukaj 

Wykres miesiąca-sierpień 2019

Wydarzenia

Sonda 103

Inwestycja w które ETF-y jest (może być) według Ciebie najkorzystniejsza?

Polityka prywatności
Regulamin serwisu